"Bez wspólnych interesów nie ma po co negocjować, a bez sprzecznych nie ma o czym."

F.C.Ikle

Znalazłeś swoja wymarzoną nieruchomość ale nie odpowiadają ci warunki jej zakupu np. cena? Skorzystaj z usług profesjonalnego negocjatora na rynku nieruchomości. Zyskaj pewność, że płacisz odpowiednią kwotę i podejmujesz najlepszą możliwą decyzję.

Negocjacje - zakup nieruchomości

Zakup nieruchomości to jedna z najważniejszych życiowych inwestycji. Warto zatem starannie przygotować się do jej podjęcia, aby uzyskać dla siebie jak najlepsze warunki. Dzięki skorzystaniu z usług certyfikowanego negocjatora na rynku nieruchomości możesz zyskać pewność, że płacisz odpowiednią cenę i podejmujesz właściwą decyzję

W obliczu bardzo dużych kwot, które są nieuniknione przy zakupie nieruchomości, kupujący coraz częściej zastanawiają się, jak negocjować cenę mieszkania oraz pozostałe warunki . Najczęściej podejmują próby na własną rękę. Niestety jest to transakcja stresująca i o dużym podłożu emocjonalnym co uniemożliwia lub wręcz rujnuje wszelkie podejmowane próby.

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalisty?

Certyfikowany negocjator na rynku nieruchomości wykonuje swoją pracę w oparciu o fakty a nie emocje. Stara się osiągnąć jak najszersze spojrzenie na proces negocjacyjny, dzięki czemu potrafi w każdej sytuacji odnaleźć drogę do budowania porozumienia, pokonując pojawiające się bariery i ograniczenia. Negocjacje to nie targowanie się na zasadzie, że" być może się uda". W procesie negocjacji nie ma niczego przypadkowego a dobrze ułożona strategia umożliwia elastyczne stosowanie technik negocjacyjnych w zależności od kontekstu i celu jaki chcemy osiągnąć.

W procesie sprzedaży nieruchomości właściciel zazwyczaj korzysta z usług pośrednika, który pilnuje jego interesów dążąc do maksymalizacji ceny. Jeżeli pośrednik pobiera prowizję także od strony kupującej to w takiej sytuacji potencjalny nabywca może jedynie liczyć na drobne ustępstwa oraz pomoc w formalnościach. Dlaczego więc Ty jako kupujący nie miał byś skorzystać z pomocy profesjonalisty ? Certyfikowany negocjator na rynku nieruchomości zmienia układ sił w tej transakcji ponieważ sednem negocjacji opartych na korzyściach jest zrozumienie celów i oczekiwań wszystkich zaangażowanych stron.

Negocjacje - sprzedaż nieruchomości

"Na świecie jak na jarmarku: lepiej się ten sprzeda, co się przecenia jak ten, co się nie docenia."

Aleksander Fredro

Sprzedaż nieruchomości to jedna z najważniejszych życiowych inwestycji. Warto zatem starannie przygotować się do tego procesu tak abyś po jego zakończeniu czuł pełne zadowolenie . Kupujący chętnie podejmują kroki mające na celu obniżenie kwoty transakcji dlatego warto zabezpieczyć się przed takimi działaniami. Dzięki skorzystaniu z usług certyfikowanego negocjatora na rynku nieruchomości możesz zyskać pewność, że cena jaką osiągniesz będzie optymalna i w 100 % satysfakcjonująca.

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalisty?

Certyfikowany negocjator na rynku nieruchomości wykonuje swoją pracę w oparciu o fakty a nie emocje, które tak często towarzyszą sprzedaży nieruchomości. Jako profesjonalista stara się osiągnąć jak najszersze spojrzenie na proces negocjacyjny, dzięki czemu potrafi w każdej sytuacji odnaleźć drogę do budowania porozumienia, pokonując pojawiające się bariery i ograniczenia. Negocjacje to nie targowanie się na zasadzie, że" być może się uda". W procesie negocjacji nie ma niczego przypadkowego a dobrze ułożona strategia umożliwia elastyczne stosowanie technik negocjacyjnych w zależności od kontekstu i celu jaki chcemy osiągnąć.

Pamiętaj, że negocjacje to nie tylko działania zmierzające do obniżenia ceny ale także takie które pozwalają ją utrzymać. Dzięki wsparciu merytorycznemu profesjonalisty, jako sprzedający będziesz przygotowany na to jakie kroki będzie podejmować strona kupująca. Jako negocjator na rynku nieruchomości opracuje skuteczną strategię sprzedaży i umiejętne przeprowadzę rozmowy z zainteresowanymi zakupem twojej nieruchomości.